Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zajímavosti z UFO

Výpisky z dokumentu 021 Ufo

Existuje UFO čas od času navštěvující Zemi z různých důvodů.
Začátek :
Zde je Solární systém, uvnitř kterého je Náš Vesmír kde byla stvořena Dimenze. Toto je mimo Dimenzi. Uvnitř je mnoho životních forem. Mnoho z nich je pohyblivě omezeno. Jiní z nich nemají formu existence. Mají značně pokrokovou technologií. Tou cestují. Žijí v Galaxií Andromeda ve Psí hvězdě ( Sírius ). Ta pohltí za 5 000 000 000 roků naši Galaxií a bude z toho Supergalaxie. Bylo to uvedeno v TV v cyklu Vesmír.
Nyní zase k UFO.
Mnoho cestovatelů tam cestuje a potom zpět do Vesmíru. Jsou identifikováni jako Octaurus. Tyto návštěvy navštěvují 50 : 50 čili polovina. Zemi navštěvuji pro navázání kontaktu, aby pozorovali to co se již dělo před 80 000 lety. Navštěvovali Mu - mateřskou Zemi ( Lemurie )., Atlantis a země nynější. Přilétají na Zem Nás pozorovat a informovat Nás. Zde na Zemi je mnoho bytostí se jich obávajících na vědomé úrovni. Při každém kontaktu je zde vyvinuto přátelství.
Před 80 000 lety bylo zde zaznamenáno 1.objevení UFO a 1. kontakt mezi UFO a člověkem. Došlo k 1. výměně informaci a k přímému kontaktu. 
Měli s lidmi soucit. Byli zde možnosti, co se učebních procesu týče v cestě k pokroku. Tento pokrok byl podmíněn svobodnou vůli těchto bytostí ve fyzických formách s lidmi komunikujícími. Většina těch, kteří jsou ve fyzických formách měli s UFO fyzický kontakt. Mají technologie daleko hmatatelnější než je duchovní. Ubližují lidem z ignorance. Mají přistávací plochy na Nazca plošině. Je o nich psáno ve Svaté knize. Je zde o doprovodu lidí a UFO do nebes, o pohybu Země, o tom, že nebyla mapa. V Bibli je psáno, že Ezechiel byl první, kdo se s nimi setkal. Jsou to ona točící se kola, osvětlená silnou bílou oslepující září nebo světlem a hrozně vrčí až se vše třese a padají věci z nábytku apod. V Nazca jsou čáry na jejím přistávacím povrchu a na dalších přistávacích linkách. V USA byl Philadelpský pokus s vesmírnou lodí. Ufo vesmírné plavidlo rozložilo na části a opět stroj složili. Armáda vykonávala funkci inženýrství. V Anglií je sloupový kruh Stonehenge. ( Čte se Stonhenž ). Poblíž je materiál podobný kovu vystupující ze země. Je velice dlouho ovlivnován počasím a nerezaví. Je to neznámého původu. Není ze železa ( Fe ). Je to viditelné. Uvnitř Naší planetární dimenze jsme jediné formy, co se týče našeho současného stavu. Na mnoha planetách žijí bytosti, které nemají tuto formu.
 
Ti vstoupili již mnohokrát do fyzických forem.

Zemská populace jsou jediné bytosti ve Vesmíru, co se týče planet v Naší blízkosti ( Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, Pluto, Slunce, Měsíc ). Ale nikoli v jiné části Vesmíru. Jsou v blízkosti Octurasu. Jsou podřízeni jejich zákonům stejně jako my. Před vstoupením Ufo na Zem čas není měřitelný co se týče smrti. Tyto bytosti změní nebo vymění formu. Jsou v 6., 7., 8. existenci ve formách nerelativních k Naší relativitě. Proces, který je označen jako smrt a kdy je vstup do duchovna, než se opět vstoupí do fyzických forem. Oni vymění formy v podobném procesu. Jsou to humanoidi, vypadající zcela jinak, lišící se od Nás. Nemohou vytvořit formy podobné našim. Berou na sebe naší ( lidskou podobu ). Jsou to bytosti ve své vlastní vůli opouštějící svou fyzickou formu. Poskytují jí UFO. Předtím dovolí životní síle, aby znovu vstoupila a pokračovala. Lidská duše odejde a forma je směněná s tímto. Zde jsou UFO vypadající přesně jako ostatní ve fyzických formách. Komunikují s těmi, kteří jsou v duchovní formě. Zde jsou vzpomínky od počátku do současnosti. Rovněž zde je podmět existence v jiných skutečnostech. Jakmile tento dokončí cestu zpět je podřízen této realitě.
Rovněž co se týče oddělení od fyzické formy. Toto je metoda jeho návratu tam, odkud přišel. Nelze se před nimi skrýt. Mnoho lidí uvádí, že bylo uneseno UFO. Někdy operují, odebírají vzorky, dělají genetické pokusy. Byly implantovány implantáty, kvůli výměně informací. Ty byly později odstraněny. Nebylo jim nikdy ublíženo, spíše měli pomoc. Lidé toto podstupující měli strach z neznáma. Zde byla snaha, aby vše bylo dokončeno hladce. Byl to psychologický blok. Může to být odstraněno psychickým stavem. Lidé, kterým se to stane jsou ze své postele náhle pryč a jsou někde v tělese ( UFO, talíř ). Mají schopnost měnit lidem molekulární strukturu a dělají podle lokality. Lidé mohou býti v posteli a mohou, aniž by o tom věděli, vstoupit do létajícího tělesa. Ráno vstanou a májí červené skvrny na těle. Tato část byla přenesena do tělesa a pak se opět připojí. Přesto se tak děje. Způsobují to bytosti, toto vykonávající = UFO. Pokusy jsou činěny na lidech nebo zvířatech. Když bytosti opět vstoupí do fyzické formy, jsou uzdraveny. Je to podobné tlaku a pocitu na vědomé úrovni. 30 % obyvatel za období trvající 1 život = lidský věk do 100 let bylo kontaktováno. Nikoli všichni byli vzati na palubu. Je to pouze kontakt. Byli to ti, kteří jsou zde přítomní.
Bylo to 25 lidí ze 42 přítomných Země medvěda Rusko. Zde byla Tunguzská událost 30.6.1908 v 7 hod 07 min ráno. Zničena oblast několika tisíc km od místa exploze. Neví se co to bylo. Panoval názor, že to bylo těleso mimozemského původu. Stromy byly pokácené paprskovitě od místa dopadu a obrovská díra v zemi. Panuje hypotéza o kometě, asteroidu, černé díře či antihmotě. Byla to pravděpodobně neznámé mimozemské plavidlo. Vznikali podivné mraky a polární záře. Chvíli to letělo vzhůru a potom dolu a měnilo to směr. Nebyl to objekt přirozeného původu. Byl obrovský záblesk. Síla výbuchu byla 2 000 x výbušnější než bomba na Hirošimě. 19 let po dopadu byla ještě tundra zničená. To bylo roku 1927. Mnoho lidí onemocnělo a umřelo. Neobvyklé magnetické bouře a anomálie v magnetickém poli. U lidí v Japonsku byly také podivné příznaky nemoci. Všechny stromy ozářením rychle rostly a byly geneticky poškozené. Existovala hypotéza, že to bylo mimozemské těleso, pravděpodobně nukleární výbuch. Pak panovala hypotéza, že to byl asteroid nebo kometa.
Před 65 lety byly objeveny další asteroidy, větší než malý dům.
Z uvedeného vyplývá, že existencí UFO je prospěšné se dále zabývat.